"MAÇA AĞIRLIĞIMIZI KOYDUK"

"MAÇA AĞIRLIĞIMIZI KOYDUK"

22.10.2015

Eurocup F Grubu 2. hafta karşılaşmasında Yunanistan temsilcisi AEK'i 89-65 yenen Galatasaray Odeabank'ın başantrenörü Ergin Ataman maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Devamı »
"YETERİNCE İYİ DEĞİLDİK"

"YETERİNCE İYİ DEĞİLDİK"

22.10.2015

Basketbolda ULEB Avrupa Kupası F Grubu 2. hafta karşılaşmasında Galatasaray Odeabank'a 89-65 yenilen Yunanistan temsilcisi AEK'in başantrenörü Dragon Sakota maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Devamı »
"TAKIMIMIZ HENÜZ RİTİM BULAMADI"

"TAKIMIMIZ HENÜZ RİTİM BULAMADI"

22.10.2015

Beşiktaş Sompo Japan'ın başantrenörü Henrik Dettmann, Avtodor maçı sonrası açıklamalarda bulundu.

Devamı »
"İYİ SAVUNMA YAPTIK"

"İYİ SAVUNMA YAPTIK"

22.10.2015

Basketbol ULEB Avrupa Kupası E Grubu ikinci hafta karşılaşmasında deplasman Beşiktaş'ı 103-79 yenen Rus ekibi Avtodor'un başantrenörü Brad Greenberg maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Devamı »
"KAZAN EUROCUP'I KAZANMAK İÇİN KURULMUŞ KUVVETLİ BİR TAKIM"

"KAZAN EUROCUP'I KAZANMAK İÇİN KURULMUŞ KUVVETLİ BİR TAKIM"

22.10.2015

Banvit'in Eurocup D Grubu'nda 2.hafta karşılaşmasında Bandırma'da Unics Kazan'a 79 - 85 mağlup olduğu karşılaşmanın ardından Banvit Baş Antrenörü Selçuk Ernak basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Devamı »
EUROCUP'TA 2. HAFTA  MAÇLARI BUGÜN BAŞLIYOR

EUROCUP'TA 2. HAFTA MAÇLARI BUGÜN BAŞLIYOR

21.10.2015

Eurocup’ta yer alan temsilcilerimiz Banvit, Beşiktaş Sompo Japan, Galatasaray Odeabank ve Trabzonspor Medical Park ikinci hafta maçlarını bugün oynayacaklar.

Devamı »
"AMACIMIZ KENDİ EVİMİZDE GALİP GELMEK"

"AMACIMIZ KENDİ EVİMİZDE GALİP GELMEK"

21.10.2015

Eurocup D Grubu'nda mücadele eden Banvit'in genel menajeri Turgay Çataloluk, "Unics Kazan maçını kazanıp, grupta iddialı konuma gelmek istiyoruz'' dedi.

Devamı »
CİMBOM AEK'İ ELİ BOŞ GÖNDERDİ

CİMBOM AEK'İ ELİ BOŞ GÖNDERDİ

21.10.2015

Galatasaray Odeabank 89 - 65 AEK

Devamı »
BANVİT, KAZAN'A ENGEL OLAMADI

BANVİT, KAZAN'A ENGEL OLAMADI

21.10.2015

Banvit 79 - 85 Unics Kazan

Devamı »
TRABZONSPOR GÜNÜNDE DEĞİL

TRABZONSPOR GÜNÜNDE DEĞİL

21.10.2015

Trabzonspor Medical Park 71 - 76 Steaua Csm Eximbank

Devamı »
BEŞİKTAŞ FARKLI YENİLDİ

BEŞİKTAŞ FARKLI YENİLDİ

21.10.2015

Beşiktaş Sompo Japan 79 -103 Avtodor Saratov

Devamı »
GALATASARAY YARIN AEK'İ KONUK EDİYOR

GALATASARAY YARIN AEK'İ KONUK EDİYOR

20.10.2015

Galatasaray Odeabank Erkek Basketbol Takımı, ULEB Avrupa Kupası F Grubu ikinci maçında yarın Yunanistan'ın AEK ekibini konuk edecek.

Devamı »
1 2 
S Takım O G M Puan
1 PINAR KARŞIYAKA 4 4 0 8
2 GALATASARAY ODEABANK 4 3 1 7
3 FENERBAHÇE 4 2 2 6
4 DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ 4 2 2 6
5 BANVİT BASKETBOL 3 3 0 6
6 BEŞİKTAŞ SOMPO JAPAN 4 2 2 6
7 TORKU KONYA SPOR 3 2 1 5
8 MURATBEY UŞAK SPORTİF 3 2 1 5
9 RÖNESANS TED ANKARA KOLEJLİLER 4 1 3 5
10 ANADOLU EFES 3 2 1 5
11 ROYAL HALI GAZİANTEP 4 1 3 5
12 AKIN ÇORAP YEŞİLGİRESUN BLD. 3 2 1 5
13 DEMİR İNŞAAT BÜYÜKÇEKMECE BASKETBOL 3 2 1 5
14 TRABZONSPOR MEDICALPARK 4 0 4 4
15 İSTANBUL BBSK 3 0 3 3
16 TÜRK TELEKOM 3 0 3 3

29.10.2015

B Grubu
21:45 Anadolu Efes - Cedevita
22:30 CSP Limoges - Laboral Kutxa Vitoria
22.45 Emporio Armani Milano - Olympiakos

C Grubu
19:45 Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas
23:00 FC Barcelona Lassa - Panathinaikos


D Grubu
20:00 CSKA Moskova - Brose Baskets Bamberg
22:05 Maccabi FOX - Banco di Sardegna Sassari

 

30.10.2015

A Grubu

20:00 Khimki Moskova - Kızıl Yıldız
20:00 Fenerbahçe - Real Madrid
22:00 Bayern Münih - Strasbourg IG

B Grubu
22:45 Emporio Armani Milano - Olympiakos

C Grubu
22:00 Stelmet Zielona Gora - Lokomotiv Kuban

D Grubu
22:00 Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş

 

 

 

Güncelleniyor

 

26.10.2015
18:00 Muratbey Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş
19:00 TED Kolejliler-A.Ç. Yeşilgiresun Bld.
20:00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor

31.10.2015
15:00 D.İ.Büyükçekmece-Anadolu Efes
16:00 Torku Konyaspor-Muratbey Uşak Sportif
16:00 Banvit-Royal Halı Gaziantep
17:00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul BBSK
18:00 A.Ç. Yeşilgiresun Bld.-Türk Telekom
19:00 Pınar Karşıyaka- Trabzonspor M.P.

 

26.10.2015
18:00 Muratbey Uşak Sportif-Darüşşafaka Doğuş-NTV Spor
19:00 TED Kolejliler-A.Ç. Yeşilgiresun Bld.-TBF TV
20:00 Fenerbahçe-Torku Konyaspor-Lig TV3

31.10.2015
15:00 D.İ.Büyükçekmece-Anadolu Efes-Lig TV3
16:00 Torku Konyaspor-Muratbey Uşak Sportif-TBF TV
16:00 Banvit-Royal Halı Gaziantep-TBF TV
17:00 Beşiktaş Sompo Japan-İstanbul BBSK-NTV Spor
18:00 A.Ç. Yeşilgiresun Bld.-Türk Telekom-TBF TV
19:00 Pınar Karşıyaka- Trabzonspor M.P.-Lig TV3

 
Alfemo

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

FENERBAHÇE TRANSFERDE HIZ KESMİYOR

Pınar Karşıyaka'nın oyun kurucusu Bobby Dixon'u kadrosuna katan Fenerbahçe Ülker, yeni sezon için transferlerini sürdürüyor.

DETAY

KARŞIYAKA'DA YAPRAK DÖKÜMÜ

Bu sezon Türkiye Basketbol Ligi şampiyonu olan Pınar Karşıyaka'da ayrılıklar devam ediyor.

DETAY

KAF KAF'TAN BİR YILDIZ DAHA FENERBAHÇE'YE KAYDI

Fenerbahçe Ülker önemli transferlere devam ediyor.

DETAY